Biba Restoran - Kireçburnu

Dostlar Merhaba
Facebook'daki tamerabi.com grubunda 320 kişi olduk. 
Siz hala gruba üye olmadınız mı?
İstanbul'daki lezzet noktalarını sizlerin beğenisine sunmak için çıktığım yolculukta bu seferki durağım Kireçburnu'nda boğaza sıfır "Sarıyer'in Reina'sı" Biba Restoran.

Biba'da pazar kahvaltımı yaptım. Şansıma hava da çok güzeldi. Sizin de bildiğiniz gibi boğazda, Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında, kahvaltı yapabileceğiniz bir çok mekan var. Bence Biba'yı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği fiyat ve kalite oranı. Pazar günleri sabah saat 10'dan öğlen 2'ye kadar açık büfe kahvaltı fiyatı 20 TL. Bahar geldi, önümüz yaz pazar sabahları Biba'da yapacağınız kahvaltı sonrası, yediklerinizi eritmek için boğazda bir yürüyüş yapabilirsiniz :)Biba'da akşamları canlı müzik de var. Ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik çalan Biba'yı bilenler buraya Sarıyer'in Reina'sı da derler. Bahçesi ile beraber 400 kişiye ev sahipliği yapabilen Biba'da şirket organizasyonlarınızı, doğumgünlerinizi ve düğünlerinizi rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Biba Restoran'ın web sitesi
Açık Adresi : Haydar Aliyev Caddesi ( Set Balık Yanı ) Kireçburnu / İSTANBUL
Rezervasyonlarınız için telefon numarası : 0212 223 11 22


Dostlar, tamerabi.com'un bir sonraki mekanı Galata Şarküteri olacak. Birbirinden lezzetli peynirlerin, salamların, zeytinyağlarının ve sandviçlerin tadına sizler için baktım. Bir sonraki mekanda görüşmek üzere.
blog comments powered by Disqus